John
20 år, Odense
Jeg har oprettet en profil på Onlinecasting for at få nogle sjove oplevelser og muligvis tjene lidt penge på det. Det er en helt ny verden for mig, da jeg ikke tidligere har prøvet at være skuespiller, model eller statist. Men jeg synes, det lyder rigtig spændende, og jeg er klar til at udforske de muligheder, der kommer min vej.
Jeg vil beskrive mig selv som en stille og rolig person. Jeg har ikke nogle særlige talenter eller hobbyer, der springer i øjnene lige nu, men jeg tror på, at jeg kan bringe noget unikt til bordet ved bare at være mig selv. Jeg ser frem til at opleve noget nyt og anderledes i branchen og håber, at jeg kan bidrage med mit eget unikke præg.
Selv om jeg er helt ny i gamet, er jeg åben for alle slags muligheder, der kommer min vej. Jeg glæder mig til at se, hvor denne rejse vil tage mig, og hvilke nye oplevelser jeg kan få.


