Rose
11 år, Herning
Hejsa! Jeg har oprettet en profil på Onlinecasting, fordi jeg drømmer om at medvirke i film og få nogle gode og sjove oplevelser. Jeg går på teaterskole, hvilket jeg elsker, og jeg ser virkelig frem til at udvide mine erfaringer inden for skuespil og scenekunst.
Selvom jeg endnu ikke har prøvet kræfter med at være skuespiller, model eller statist, er mit brændende ønske at blive optaget til en af disse fantastiske oplevelser. Jeg er klar over, at man skal starte et sted, og jeg er mere end klar til at tage springet ind i denne spændende verden.
Jeg er en pige med et glimt i øjet og elsker at optræde foran et publikum. Udover min passion for teater, er jeg også aktiv inden for taekwondo, hvor jeg deltager i stævner på et højt niveau. Her bliver jeg ofte observeret af 6-8 dommere, hvilket har givet mig erfaring med at være i centrum for opmærksomheden.
Jeg ser frem til de muligheder og oplevelser, som fremtiden bringer, og jeg håber at kunne bringe min energi og entusiasme med til ethvert projekt, jeg bliver en del af.
