Jonas
23 år, Brønshøj
Jeg har oprettet en profil på Onlinecasting for at opleve meget mere inden for filmbranchen. Jeg har allerede erfaring som statist og har tidligere medvirket i film for 'Zentropa', hvilket har givet mig værdifuld indsigt og erfaring.
Som person er jeg meget positiv, tålmodig, imødekommende og tolerant. Jeg er meget nede på jorden, og man vil næsten altid møde mig med et smil.
Jeg elsker at være kreativ og har en stor passion for musik. Jeg har medvirket på nogle musikstykker og er i øjeblikket i gang med at producere mit første album for min nye kunstnerprofil. Jeg producerer mine egne sange fra bunden, og det giver mig enorm glæde at skabe noget unikt og personligt.
Selvom jeg ikke har en sjov eller anderledes oplevelse at dele fra branchen endnu, er jeg klar til at tage imod nye udfordringer og oplevelser.
