Rasmus
15 år, Storkøbenhavn
Jeg har valgt at oprette en profil på Onlinecasting, fordi jeg synes, det er mega fedt og hyggeligt at være medvirkende i film. Jeg nyder virkelig at være en del af filmproduktioner og bringe karakterer til live på lærredet.
Jeg har tidligere erfaring med at være med i en film, som bliver udgivet i 2028. Det var en fantastisk oplevelse, der gav mig meget læring og indsigt i, hvordan filmverdenen fungerer.
Som person beskriver jeg mig selv som ansvarlig og mødevenlig, og jeg elsker at være omgivet af mennesker. Jeg har en passion for film, som gør hver oplevelse unik og spændende for mig.
Lige nu har jeg endnu ikke haft nogle sjove, anderledes eller unikke oplevelser i branchen, som jeg kan dele, men jeg ser frem til mange interessante og lærerige eventyr i fremtiden!
