Emil
17 år, Kolding
Hej! Jeg har oprettet en profil på Onlinecasting, fordi jeg allerede har en lille Instagram-profil med 5.000 følgere, hvilket har givet mig lidt erfaring foran et kamera. Jeg elsker at møde nye mennesker og er utroligt god til at leve mig ind i forskellige situationer. Faktisk er jeg blevet stoppet to gange på gaden og spurgt om at deltage i castings til film, så nu har jeg valgt at tage sagen i egen hånd og finde ud af, hvor jeg kan starte min rejse i denne spændende verden.
Selvom jeg ikke har erfaring som skuespiller, model eller statist endnu, er jeg begejstret for at lære og prøve noget nyt. Som en helt normal 17-årig, der spiller fodbold og træner, er min styrke virkelig min evne til at kommunikere og åbne op over for andre mennesker. Jeg anser det for at være mit største talent, og jeg tror, det kan være en fordel i denne branche.
Jeg ser frem til nye oplevelser, og jeg er klar til at kaste mig ud i spændende projekter. Jeg håber snart at få nogle uforglemmelige oplevelser, som jeg kan dele!
