Natasja
16 år, Helsingør
Hej! Jeg hedder Natasja, og jeg har drømt om at være skuespiller, siden jeg var en lille pige. Jeg besluttede, at det nu er tid til at udleve den drøm, og jeg tror, at dette er et fantastisk sted at starte.
Jeg har allerede fået lidt erfaring i branchen ved at medvirke i en 3F reklame, hvilket gav mig en smagsprøve på skuespillerlivet, og jeg er klar til mere.
På det personlige plan har jeg nogle unikke interesser, der gør mig til den, jeg er. Jeg spiller amerikansk fodbold, hvilket har lært mig at arbejde i et team og altid give mit bedste. Desuden har jeg fået mange komplimenter for mine skønne krøller! Når jeg ikke er på banen, kan jeg godt lide at skrive digte, hvilket giver mig en fantastisk måde at udtrykke mine tanker og følelser på.
Jeg ser frem til at få flere spændende oplevelser i skuespillerverdenen og håber på at bygge en karriere, hvor jeg kan udfolde mig kreativt.
