Eva
14 år, Lyngby og københavn
Jeg kunne rigtig godt tænke mig at medvirke i reklamer eller andre korte optagelser. For det meste vil jeg gerne undgå længere filmproduktioner, men jeg er helt klart interesseret i at tage del i kortere projekter. Det ville også være dejligt at få muligheden for at tjene nogle penge på disse optagelser. Derfor har jeg mest tid i sommerferien, hvor jeg er tilgængelig i ugerne 28, 29, 30, 31 og 32.
Jeg har endnu ikke prøvet at medvirke i offentlige reklamer eller lignende, men jeg har et stort ønske om at prøve, især fordi jeg ved, at jeg virkelig vil gå ind for at gøre det ordentligt. Jeg har masser af energi og er klar til at tage udfordringen op!
Som person elsker jeg gymnastik og deltager aktivt i Teamgym. Jeg konkurrerer også i forskellige gymnastikkonkurrencer, hvilket viser min dedikation og teamånd. Denne passion for gymnastik har lært mig disciplin, præcision og teamwork, hvilket jeg mener er værdifulde egenskaber inden for skuespiller- og modelbranchen.
Selvom jeg er ny i denne branche og endnu ikke har haft nogle oplevelser, håber jeg på, at det snart vil ændre sig. Jeg ser frem til at få nogle sjove og lærerige oplevelser, som jeg kan tage med mig videre i livet. 😊
