Cristina
55 år, Haslev
Jeg har oprettet en profil på Onlinecasting for at få en sjov oplevelse med min familie. Vi ser det som en chance for at skabe minder sammen, samtidig med at vi får mulighed for at være en del af noget underholdende og spændende.
Jeg har tidligere medvirket i amatørteater og musikkoncerter, hvilket har givet mig en smag for scenekunsten. Det har altid været en fornøjelse at stå på scenen og blive en del af en fortælling, der kan røre og underholde publikum.
Som person er jeg meget optimistisk og naturlig. Jeg er altid klar til at prøve noget nyt, og jeg er hurtig til at lære. Jeg tror på, at min hurtighed til at tilpasse mig nye situationer og min positive tilgang til livet gør mig til en god kandidat til forskellige projekter.
Selvom jeg ikke har haft en specifik sjov eller unik oplevelse i branchen endnu gennem castingplatformen, ser jeg frem til de muligheder der kommer. Jeg glæder mig til de nye udfordringer og oplevelser, som venter i denne spændende verden.
