Anna
19 år, husum
Hej! Jeg har valgt at oprette mig på Onlinecasting, fordi jeg gerne vil få mere erfaring i branchen og samtidig have det mega sjovt undervejs.
Jeg synes, det er en fantastisk mulighed for at udfordre mig selv og prøve forskellige roller og projekter.
Jeg har tidligere været dansebarn i Cirkus Summarum, hvilket var en utrolig oplevelse og gav mig en smag for performance-verdenen.
Den erfaring har virkelig givet mig lysten til at udforske mere inden for skuespil og sceneoptræden.
Jeg har en stor interesse for musik og dans, som jeg elsker at udforske i min fritid.
Det giver mig energi og glæde, og jeg tror, det ville være en fordel i forskellige kreative projekter.
Selvom jeg endnu ikke har mange unikke oplevelser i branchen, ser jeg frem til at skabe nogle fantastiske minder gennem nye og spændende udfordringer.
Jeg glæder mig til at kunne bidrage med min entusiasme og åbne sind til de projekter, jeg bliver en del af!
