
Lilje
11 år, København
Jeg har oprettet en profil på Onlinecasting for at forfølge min passion for modeljobs og deltage i reklamer, film og tv. Som mindre barn har jeg allerede fået en lille forsmag på branchen ved at medvirke i reklamefilm, hvilket gav mig lysten til at fortsætte inden for dette felt og skabe sjove og mindeværdige oplevelser.
Jeg vil beskrive mig selv som frisk, glad og udadvendt. Jeg elsker at danse og er engageret i både gymnastik og fodbold, hvilket holder mig aktiv og i god form og i giver mig mange gode relationer. Tidligere har jeg også haft fornøjelsen af at være konkurrencesvømmer og dyrke cheerleading, hvilket har givet mig stor kropskontrol og energi.
Jeg ser frem til de muligheder, der venter i branchen, og glæder mig til at udvikle mig som både model og performer samt skabe mange spændende minder. Jeg ser frem til at tage del i alt det, branchen har at tilbyde!