Sofia
28 år, Odense
Jeg har oprettet en profil på Onlinecasting for at få nogle sjove og gode oplevelser. Tidligere har jeg prøvet kræfter som model og har også gået til teater i min ungdom. Min tid med teater har givet mig en grundlæggende forståelse for skuespillets verden, og jeg har altid haft en stor lyst til at fordybe mig mere i denne spændende branche.
Som person er jeg en engageret og nysgerrig nybegynder, der virkelig brænder for skuespillet. Jeg møder altid op med høj energi og er ekstremt lærenem. Jeg elsker at tage imod instruktioner og er klar på at kaste mig ud i forskellige genrer, hvad end det er humoristiske eller mere dramatiske roller. Jeg leder aktivt efter chancer for at udvikle mit talent, opbygge erfaring på et sæt og bidrage positivt til enhver produktion, jeg er en del af.
En sjov oplevelse fra min fortid er min deltagelse i en sui-sui musical, da jeg var yngre. Det var en unik mulighed, der bekræftede min passion for at optræde, og jeg håber at få mange lignende oplevelser gennem platformen her.
